Totalizatori mēdz būt ļoti vilinoši, it sevišķi tiem, kuri ar tiem nesaskaras ikdienā un uzskata par jauku brīvā laika pavadīšanas līdzekli, piemēram, kāda pasaules čempionāta laikā. Nesen aizvadītais PasaulesČempionāts futbolā daudziem Anglijas faniem bija liels pārsteigums un sarūgtinājums, taču bukmeikeri no šīs vilšanās ieguva prāvus ienākumus.

Tieši šādi notikumi liek pārdomāt to, cik daudz tiek likts uz spēles un vai tas ir patiesi tā vērts. Zemāk piedāvājam iespēju apskatīt un izvērtēt dažādus ieteikumus tam, kā labāk izvēlēties spēļu budžetu kopumā un cik daudz naudas tad likt uz spēles.

 

Naudas menedžēšana un derību panākumi.

Ir divas būtiskas iezīmes tam, lai kļūtu par ilgtermiņā veiksmīgu derību slēdzēju. Pirmais ir spēja apzināties likmes vērtību tirgū un otrais kā vadīt un veidot savu derību budžetu. Citiem vārdiem sakot – kā optimizēt tirgus vērtību vienlaikus mazinot risku zaudēt savu naudu. Nu nemaz neskan kā parasta 5 eiro likme piektdienas vakarā sporta bārā uz savu mīļāko futbola komandu, bet gan pēc ekonomikas un menedžmenta ar ko ikdienā saskaramies savās darba vietās ofisos. Šī ir arī nopietna atšķirība tam, kādi cilvēki parasti slēdz derības – vieni rūpīgi plāno un uztver to kā investīciju, bet citiem tā ir vienkārša izklaide laiku pa laikam ar pievienoto vērtību, ja likme tiek laimēta.

 

Spēļu budžets.

Spēļu budžets ir naudas summa, ko vēlaties investēt un ar ko riskēt vienlaicīgi. Ir svarīgi sākt ar tādu spēļu budžetu, kura izaugsmi laika gaitā ir viegli ieraudzīt. Piemēram, izvēlaties, ka mēnesī liksiet likmes uz 50 vienībām ar sākuma budžetu 1000 eiro. Jā- summa varbūt liekas ļoti augsta, bet šis attiecas vairāk uz tiem spēlētājiem, kuri vēlas gūt peļņu un investēt, nevis laiku pa laikam uzlikt likmi, kamēr ar draugiem dzer aliņu bārā, skatoties hokeju.

 

Der ielāgot, ka nosakot savu spēļu budžetu, jārēķinās ar to, ka uz spēles drīkst likt tieši šo summu un ne centa vairāk. Tas ir svarīgi, lai neciestu pārējās personīgās vai ģimenes finanses, gadījumos, ja likmju likšana neizrādās Tava stiprākā puse. Neaizmirsti, ka Tev ir arī jāmaksā rēķini, tādēļ šo sava budžeta daļu atstāj neskartu.