Pasaules čempionāts futbolā ir ne tikai Eiropas, bet visas pasaules centrālais sporta notikums reizi četros gados. Līdzīgi kā Olimpiskās spēles. Skaidrs, ka sporta fani visā pasaulē no šī notikuma ne tikai vēlēsies iegūt morālu gandarījumu, bet arī centīsies no tā iegūt materiālu labumu, respektīvi rīkojot dažādas derības un totalizatorus, lai spēļu skatīšanās kļūtu vēl interesantāka un azartiskāka. Un kādēļ gan ne, biļešu cenas uz šīm čempionāta spēlēm svārstījās no aptuveni 100 eiro uz parastajām spēlēm, līdz pat teju 900 eiro par labākajām sēdvietām finālspēlē, kas norisināsies Maskavas Lužņiku stadionā, kura vieta ir 80 000 skatītājiem.

Veidu kā slēgt derības par spēlēm ir daudz, turklāt, spēļu kalendārs pašlaik ir saplānots līdz pat 28. jūnijam. Savukārt jūlijā futbola totalizators likmes noteikti celsies, jo sāksies izslēgšanas un finālspēles, kas liks asinīm ritēt straujāk ikviena īstena futbola fana ķermenī un garā.

 

Totalizatoros noteikti var piedalīties ikviens, turklāt, likmes var likt ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas lielākajās totalizatoru vietnēs, un bukmeikeru kantoros. Tiek lēsts, ka spēlēt gribētāju interese būs ļoti liela, kā jau tas ir novērojams pie ikviena šāda mēroga sporta notikuma.

 

Populārākie Latvijas totalizatoru rīkotāji ir sagatavojuši daudz un dažādus likmju veidus, lai sev saistošu un interesantu likmi varētu atrast ikviens, pat tie, kuri futbolu skatās, bet nav aktīvi līdzjutēji, jo kādēļ gan neizmēģināt savu laimīgo roku tieši Čempionātā!

 

FIFA pasaules kauss 2018. šogad norisinās Krievijā no 14. jūnija līdz 15. jūlijam. Paralēli futbola mačiem, tiek piedāvāta arī bagāta kultūras programma, kurā varēs piedalīties ikviens interesents, jo šie futbola svētki ir domāti visiem!