Rulete ir viena no galvenajām spēlēm, kurai obligāti ir jāatrodas jebkurā kazino. Tā jau gadiem ilgi tiek dēvēta par azartspēļu karalieni un nevaram nepiekrist, jo interesentu pulks ap ruletes galdu nekad nav mazs un katrs vēlas pamēģināt savu laimīgo roku.

Daudzi tiešām ruleti spēlē paļaujoties tikai uz likteni, bet tikpat daudzi ir tādi, kuri cenšas spēlēšanai izmantot kādu populāru vai pašu izdomātu stratēģiju, lai spēles norise būtu ar pēc iespējas pozitīvāku rezultātu. Pirms ruletes spēlēšanas iesakām iepazīties ar stratēģijām un pašam   izvēlēties, vai vēlaties paļauties uz veiksmi un intuīciju vai pamēģināt kādu no piedāvātajām stratēģijām.

 

Zemāk piedāvājam ieskatu dažās stratēģijās, kas ir populāras spēlētāju vidū.

 

Apgrieztā Martingeila stratēģija.

Izmantojot šo likmju likšanas veidu, pēc katras uzvaras tiek dubultota likme un pēc katra zaudējuma ņemta pauzīte un likme netiek likta.

 

Apgrieztā Fibonači stratēģija.

Mēs katrs matemātikas stundās skolā noteikti esam dzirdējuši par Fibonači skaitļu rindu, kurā katrs nākošais skaitlis ir iepriekšējo divu skaitļu summa. Fibonači skaitļu rinda ir 0112358 13 21 34. Tātad, ja liekat likmi 5 un laimējat, tad nākošo likmi liekat 8, bet, ja to zaudējat, tad atgriežaties divus skaitļus atpakaļ un nākošo likmi liekat kā 3.

 

Apgrieztā Labušēra tehnika.

Šī tehnika ir paredzēta tam, lai nevis iegūtu laimestu, bet mazinātu risku zaudēt.

 

Paroli sistēma.

Ļoti elementāri – pieņemsim, ka sākuma likme ir 5 eiro. Ja laimējat, tad nākošo likmi lieciet 10 eiro, utt. Bet, līdz ko esat laimējis trīs spēles pēc kārtas, atgriežaties pie savas sākotnējās likmes, kas bija 5 eiro.

 

Šīs ir populārākās un veiksmīgākās stratēģijas un tehnikas, pēc kurām vadoties var piedalīties ruletes spēlē un gūt kādu lielāku vai mazāku labumu. Jautājums par to, kā uzvarēt kādā spēlē vienmēr ir bijis aktuāls un vienmēr ir bijusi vēlme, lai uz to kāds atbild tieši un konkrēti, taču, tas ne vienmēr ir iespējams, tādēļ atliek vien mēģināt laimi ar dažādām stratēģijām, vērot un mācīties no savām un citu kļūdām. Atceries, ka vienmēr kāds ruletē būs uzvarētājs, un kādēļ gan lai tas nebūtu Tu?