Mūsdienās daudzi kazino spēļu veidotāji savu spēļu tematikai izvēlas kādu lapas pusi no vēstures grāmatām. Taču tikpat bieži varam sastapties ar spēlēm, kas ir iedvesmojušās no mitoloģijas vai izdomātiem stāstiem.

Book of Ra vide slotu spēle tika radīta balstoties uz Antīkās Ēģiptes grāmatu par Dievu Ra, kas ir vairāk pazīstama kā Zelta grāmata vai Dzīvības grāmata. Šī grāmata bija papirusu kolekcija ar ilustrācijām, dažādiem maģijas pilniem stāstiem, buramvārdiem un aprakstiem par to, kas ir vajadzīgs cilvēka dvēselei ceļā uz aizsauli.

Daudziem atmiņā iešausies slavenais Holivudas grāvējgabals Mūmija, kurā šī grāmata tika plaši pieminēta, un Novoline, kas šo spēli ir izstrādājuši, ļoti nopietni ņēmuši grāmatas integrēšanu spēlē, lai tās stāstu padarītu vēl interesantāku.

 

Tematika un dizains.

Skaņa un grafiskais noformējums lieliski papildina viens otru un sniedz spēlētājam neaizmirstamu spēlēšanas ieredzi. Spēles dizains veidots tā, lai lieliski izskatītos gan datora un mobilā telefona ekrānos, gan spēļu zālē atrodamajā spēļu automātā.

Spēlei ir 5 ruļļi un 9 izmaksas līnijas un tā ir lieliska spēle visiem – gan iesācējiem, gan rūdītiem spēlmaņiem. Likmes ir liekamas apmērā no viena centa līdz vienam eiro par izmaksas līniju.

Simboli un bonusi.

Ņemot vērā spēles Senās Ēģiptes tematiku, arī spēlē atrodamie simboli ir veidoti tādā pat stilā – arheologs, skarabeju vaboles, Sfinksa, piramīdas, hieroglifi, pati Ra grāmata. Katram simbolam ir sava vērtība, taču galvenais uzdevums ir iegūt vismaz 3 vienādus simbolus vienā izmaksas līnijā.  Book of Ra simbols ir pats vērtīgākais, jo atver iespēju spēlēt brīvo griezienu režīmā. Šis simbols darbojas arī kā WILD un SCATTER simboli. Spēlē pirms katra laimesta apstiprināšanas tiek piedāvāta papildus bonusa spēle, kas iegūto laimestu dubulto katru reizi, kad precīzi tiek atminēta bonusa spēles kārts krāsa. Taču, ja minējums ir neprecīzs, tad tiek zaudētas gan atminētā, gan laimētā likme.

 

Book of Ra ir viens no veiksmīgākajiem piemēriem tam, ka šķietami vienkārša spēle var gūt tik lielus panākumus un piedzīvot pat to, ka tiek radītas vēl vairākas spēles šai pašā sērijā, no kurām vispopulārākā ir Book of Ra Deluxe, kurā ir par vienu izmaksas līniju vairāk, kas nozīmē, ka ir lielākas iespējamības laimēt džekpotu.